Wszystkich Zakochanych zapraszamy na maraton filmowy z okazji WALENTYNEKNIEDZIELA 13.02.2022 r. startujemy o godzinie 21:00
Cena pakietu - 36zł
Cena na jedną projekcję - 12zł


13.02 „Dziewczyny z Dubaju” Polska
Reż. Maria Sadowska. Obsada: Paulina Gałązka, Katarzyna Figura, Katarzyna Sawczuk
Dramat/biograficzny/kryminał. Oparte na prawdziwych wydarzeniach „Dziewczyny z Dubaju®” zdemaskują hipokryzję polskiego show biznesu i ujawnią całą prawdę na temat tzw. „afery dubajskiej”, w którą zamieszane były zarówno celebrytki i modelki, jak również wiele znanych postaci ze świata polityki, biznesu, czy sportu.
Czas projekcji 2:26h
 
13.02 „To musi być miłość” Polska
Reż. Michał Rogalski. Obsada: Małgorzata Kożuchowska, Anna Smołowik, Ilona Ostrowska, Tomasz Karolak, Rafał Królikowsk
Komedia romantyczna. Gdy ich matka postanawia uciec z miasta i w samotności przemyśleć jeszcze raz decyzję o ślubie, niespodziewanie dołączają do niej córki. Choć pobyt rozpoczynają na kanapie w stylu Bridget Jones, w ramach rodzinnych obrad muszą zdecydować co dalej, bo każda z kobiet przechodzi teraz własne, miłosne zawirowania. Czy ich faceci w swojej totalnej niezdarności znajdą sposób, żeby odzyskać serca sióstr?
Czas projekcji 1:35h
 
13.02 „Hiszpański romans” Hiszpania/USA/Włochy
Reż. Woody Allen. Obsada: Wallace Shawn, Gina Gershon, Louis Garrel
Komedia. Mort i Sue Rifkin to amerykańskie małżeństwo, które przybywa na festiwal filmowy w San Sebastian. Każde z nich ulega urokowi wydarzenia, czarującej Hiszpanii i prezentowanych na festiwalu filmów. Ona wdaje się w romans ze znanym francuskim reżyserem, on zakochuje po uszy w pięknej Hiszpance. Wszystko to wywoła miłosny galimatias, który rozwiąże się w zabawny, ale romantyczny sposób.
Czas projekcji 1:22h

Pin It